Prodhuesit e transportuesve
për Sistemet Transportuese Industriale

GCSROLLER mbështetet nga një ekip drejtues, i cili ka përvojë dekadash në funksionimin e kompanisë së prodhimit të transportuesve, një ekip specialistësh në industrinë e transportuesve dhe industrinë e përgjithshme, dhe një ekip punonjësish kryesorë që janë thelbësorë për fabrikën e montimit.Kjo na ndihmon të kuptojmë më mirë nevojat e klientëve tanë për zgjidhje produktiviteti.Nëse keni nevojë për një zgjidhje komplekse të automatizimit industrial, ne mund ta bëjmë atë.Por ndonjëherë zgjidhjet më të thjeshta, të tilla si transportuesit e gravitetit ose transportuesit me rul, janë më të mira.Sido që të jetë, ju mund t'i besoni aftësisë së ekipit tonë për të ofruar zgjidhjen optimale për transportuesit industrialë dhe zgjidhjet e automatizimit.

GLOBAL-KOVEYER-FURNIZIM-KOMPANIA2 video_luaj

PËR NE

GLOBAL CONVEYOR SUPPLIES COMPANY LIMITED (GCS), e njohur më parë si RKM, e specializuar në prodhimin e rulave transportues dhe aksesorëve të ngjashëm.Kompania GCS zë një sipërfaqe prej 20,000 metrash katrorë, duke përfshirë një sipërfaqe prodhimi prej 10,000 metrash katrorë dhe është lider në treg në prodhimin e disqeve përcjellëse dhe aksesorëve.GCS miraton teknologji të avancuar në operacionet e prodhimit dhe ka marrë Certifikatën e Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë ISO9001:2008.

45+

viti

20,000 ㎡

Sipërfaqja e Tokës

120 persona

Stafi

PRODUKT

Roleta të serisë pa energji

Rrotullat e serisë së ngasjes së rripit

Rrotulla të serisë së ngasjes së zinxhirit

Rrotullat e serisë rrotulluese

Shërbimi ynë

 • 1. Mostra mund të dërgohet në 3-5 ditë.
 • 2. OEM i produkteve / logos / markës / paketimit të personalizuar pranohet.
 • 3. Sasi e vogël pranohet dhe dërgesë e shpejtë.
 • 4. Diversifikimi i produktit për zgjedhjen tuaj.
 • 5. Shërbim ekspres për disa porosi urgjente dërgese për të plotësuar kërkesën e klientit.
 • Industritë që ne i shërbejmë

  Nga transportuesit, makineritë e personalizuara dhe menaxhimi i projekteve, GCS ka përvojën e industrisë për ta bërë procesin tuaj të funksionojë pa probleme. Ju do të shihni sistemet tona të përdorura në një sërë industrish si më poshtë.

  • Gama jonë e gjerë e modeleve të pajisjeve për trajtimin e materialeve është përdorur në industrinë e paketimit dhe printimit për shumë vite.

   Paketimi & Printimi

   Gama jonë e gjerë e modeleve të pajisjeve për trajtimin e materialeve është përdorur në industrinë e paketimit dhe printimit për shumë vite.
   shikoni më shumë
  • Me shumë vite përvojë në këto industri, ne kemi një kuptim të gjerë të standardeve të sigurisë ushqimore, higjienës dhe pastërtisë.Pajisjet e procesit, transportuesit, klasifikuesit, sistemet e pastrimit, CIP, platformat e aksesit, tubacionet e fabrikës dhe dizajni i rezervuarëve janë disa nga shërbimet e shumta që ofrojmë në këtë fushë.Kombinuar me ekspertizën tonë në trajtimin e materialeve, përpunimin dhe tubacionet dhe projektimin e pajisjeve të impiantit, ne jemi në gjendje të ofrojmë rezultate të qëndrueshme të projektit.

   Ushqim & Pije

   Me shumë vite përvojë në këto industri, ne kemi një kuptim të gjerë të standardeve të sigurisë ushqimore, higjienës dhe pastërtisë.Pajisjet e procesit, transportuesit, klasifikuesit, sistemet e pastrimit, CIP, platformat e aksesit, tubacionet e fabrikës dhe dizajni i rezervuarëve janë disa nga shërbimet e shumta që ofrojmë në këtë fushë.Kombinuar me ekspertizën tonë në trajtimin e materialeve, përpunimin dhe tubacionet dhe projektimin e pajisjeve të impiantit, ne jemi në gjendje të ofrojmë rezultate të qëndrueshme të projektit.
   shikoni më shumë
  • Ne nuk jemi një kompani e bazuar në katalog, kështu që ne jemi në gjendje të përshtasim gjerësinë, gjatësinë dhe funksionalitetin e sistemit tuaj të transportuesit me rul për t'iu përshtatur planit dhe qëllimeve tuaja të prodhimit.

   Farmaceutikë

   Ne nuk jemi një kompani e bazuar në katalog, kështu që ne jemi në gjendje të përshtasim gjerësinë, gjatësinë dhe funksionalitetin e sistemit tuaj të transportuesit me rul për t'iu përshtatur planit dhe qëllimeve tuaja të prodhimit.
   shikoni më shumë

  lajmet e fundit

  Disa pyetje për shtypin

  Transportuesi GCS feston Vitin e Ri Kinez ...

  Transportuesi GCS feston Vitin e Ri Kinez ...

  GCSconveyor feston festën e Vitit të Ri Kinez 2024 Të nderuar partnerë klientë/furnizues Faleminderit për mbështetjen, dashurinë, besimin dhe ndihmën tuaj për GCS China në 2023. Ndërsa hyjmë së bashku në vitin 2024...

  Shiko me shume
  Partnerët e departamenteve të huaja të GCS janë të dinë...

  Partnerët e departamenteve të huaja të GCS janë të dinë...

  16-1-2024 Çështja e Parë Partnerët e departamenteve të huaja të GCS po mësojnë aftësi profesionale të biznesit, të cilat do t'u shërbejnë më mirë përdoruesve tanë....

  Shiko me shume
  Cili është qëllimi i transferimit të topit...

  Cili është qëllimi i transferimit të topit...

  A keni nevojë që ngarkesat tuaja të lëvizin pa probleme, me saktësi dhe në çdo drejtim?Njësitë e transferimit të topit janë zgjidhja ideale.Njësitë e transferimit të topit njihen gjithashtu si rrotullues topi, transferimi i topit,...

  Shiko me shume
  Çfarë është Skate Wheel Transporter?

  Çfarë është Skate Wheel Transporter?

  Rrotat e patinave transportuese ose patinat transportuese përdoren për të krijuar sisteme të thjeshta të rrjedhës së gravitetit.Ato mund të përdoren për të mbështetur ngarkesat ose si udhërrëfyes anësor për të mbajtur produktet në linjë.Rrotullat e rrotave të patinave një...

  Shiko me shume

  Zgjidhja e produktivitetit e prodhuar në Kinë

  Dyqani online GCS ofron një shumëllojshmëri opsionesh për klientët që kanë nevojë për një zgjidhje të shpejtë produktiviteti.Ju mund të bëni një blerje për këto produkte dhe pjesë direkt nga dyqani i tregtisë elektronike GCSROLLER në internet.Produktet me opsionin e transportit të shpejtë zakonisht paketohen dhe dërgohen në të njëjtën ditë kur porositen.Shumë prodhues transportues kanë shpërndarës, përfaqësues të jashtëm të shitjeve dhe kompani të tjera.Kur bën një blerje, klienti përfundimtar mund të mos jetë në gjendje të marrë produktin e tij me çmimin e fabrikës së dorës së parë nga prodhuesit.Këtu në GCS, ju do të merrni produktin tonë transportues me çmimin më të mirë të dorës së parë kur jeni duke bërë një blerje.Ne gjithashtu mbështesim porosinë tuaj me shumicë dhe OEM.